+421 903 185 825

Prac. dni: 08:00 - 16:30

info@gsystem.sk

Softvérové licencie

Ako partner popredných IT výrobcov vieme našim klientom poskytnúť licenčné poradenstvo ako aj dodanie licencií k rôznym produktom za výhodnejšie ceny než bežné obchodné kanály.

Microsoft Partner

Microsoft licencie

Vďaka našej pozícii ako Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) vieme naším klientom poskytnúť poradenstvo pri správnom nastavení licenčnej politiky produktov od spoločnosti Microsoft. Portfólio ponúkaných produktov zahŕňa aj online služby (napr. Office 365) ako aj perpetuálne licencie.

ESET Partner

ESET licencie

Ako partner spoločnosti ESET vieme poskytnúť zákazníkovi licencie a produktové poradenstvo pri výbere vhodnej úrovne zabezpečenia. Pre riadenie a správu využívame cloudovú konzolu s presným prehľadom o aktuálnom využití vašich licencií.

Dell Partner

Dell EMC OEM licencie

Pri poskytnutí riešení od spoločnosti Dell EMC vieme zákazníkom dodať už zahrnuté OEM licencie v rámci konfigurácie dodávaných produktov. Klienti tak nie sú nútení zabezpečovať licencovanie produktov cez ďalšie obchodné kanály.

Aktion Partner

Aktion licencie

Pre zákazníkov používajúcim dochádzkový a prístupový systém Aktion.NEXT prípadne AktionECLOUD vieme poskytnúť rozšírenie licencií pre ďalších užívateľov, prípadne dodatočné agendy ako aj poradiť s úvodným výberom vhodnej edície (napr. cloud riešenie, prípadne klasické on-premise riešenie).

Ako na to?

V prípade ak máte záujem o licenčné poradenstvo, prípadne cenovú ponuku na licencie produktov vyššie spomínaných výrobcov, neváhajte a kontakujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára.