+421 903 185 825

Prac. dni: 08:00 - 16:30

info@gsystem.sk

IT riešenia

Disponujeme skúsenosťami z implementácií širokého portfólia IT riešení pre Vaše požiadavky. V závislosti od potrieb klienta navrhneme vhodnú platformu pre realizáciu Vašich potrieb. Mnohé platformy vieme poskytnúť ako open-source alternatívy ku komerčným produktom vďaka čomu vie klient získať vyššiu kontrolu a ekonomicky výhodnejšie riešenie.

CRM systém

Customer Relationship Management alebo skrátene CRM systém predstavuje základny pilier funkčného obchodného oddelenia. Získajte komplexný prehľad o Vašich zákazníkoch, obchodných príležitostiach ako aj sledovanie aktivity Vašich obchodných zástupcov. S inštaláciou v našom cloudovom prostredí získate plnú funkcionalitu celého riešenia bez poplatkov za každého užívateľa.

File hosting systém

File hosting systém predstavuje jednotný priestor pre ukladanie všetkých Vašich podnikových dokumentov a riadenie prístupových práv k jednotlivým súborom. Riešenie poskytujeme na komerčných platformách ako Microsoft Sharepoint s mesačnými poplatkami za každého užívateľa alebo na open-source platforme Nextcloud s inštaláciou v našom cloudovom prostredí bez poplatkov za každého užívateľa.

Telefónna ústredňa

Používate pri svojej práci stolové telefóny? Či už ide o volania medzi zamestnancami v rámci budovy, prevádzku recepcie alebo volania zákazníkom, základom je funkčna a flexibilná telefónna ústredňa. Zákazníkom poskytujeme riešenie na open-source platforme Asterisk + FreePBX, ktorú integrujeme s verejnou telefónnou sieťou cez vybraného operátora.

Kamerový systém

Základný bezpečnostný prvok pre stráženie objektu predstavuje spoľahlivý kamerový systém. Pre menej náročných zákazníkov poskytujeme ekonomicky výhodnejšie riešenie na open-source platforme ZoneMinder. Pre náročnejších zákazníkov zabezpečíme komerčné riešenie cWatch Pro, ktoré umožňuje pripojenie neobmedzeného počtu kamier vďaka sofistikovanému cluster managementu.

Dochádzkový systém

Potrebujete efektívne riadiť dochádzku zamestnancov alebo ich pohyb v objekte? Manažment prístupov a zaznamenávanie dochádzky zamestnancov zabezpečujeme ako partner systému Aktion.NEXT. Implementáciou riešenia u zákazníka vieme poskytnúť evidenciu dochádzky cez terminál či mobilnú aplikáciu, prístup do objektov cez snímače či export do mzdových systémov.

Mail & Kalendár

Želáte si prevádzkovať Vaše emaily na vlastnej doméne? Potrebujete zdielať kalendár s Vašimi kolegami? Prevádzku firemného emailu a kalendáru poskytujeme na komerčných platformách ako Microsoft Exchange (Office 365) s mesačnými poplatkami za každého užívateľa alebo na open-source platforme Horde s inštaláciou v našom cloudovom prostredí bez poplatkov za každého užívateľa.

Wiki systém

Wiki systém predstavuje platformu na spoľahlivé riadenie informácií v akejkoľvek spoločnosti. Či si želáte zdieľať informácie o svojom produkte so širokou verejnosťou alebo viesť uzavretú internú dokumentáciu, wiki systém predstavuje intuitívny nástroj známy mnohým užívateľom práve vďaka najväčšej internetovej encyklopédii Wikipedia. Riešenie poskytujeme prostredníctvom open-source platformy DokuWiki s inštaláciou v našom cloudovom prostredí.

Projekt manažment

Hľadáte nástroj na efektívne riadenie projektov a úloh? Správna platforma pre projekt manažment Vám umožní viesť evidenciu projektov, riadenie úloh, sledovanie času či vedenie diskusií. Pre našich zákazníkov poskytujeme riešenie v podobe open-source platformy Redmine, kde s inštaláciou v našom cloudovom prostredí získate plnú funkcionalitu celého riešenia bez poplatkov za každého užívateľa.

DevOps systém

DevOps systém predstavuje základný nástroj pre vývojárske spoločnosti, ktoré hľadajú spôsob ako dodať zákazníkom svoje aplikácie a príslušné služby čo najefektívnejšie. Medzi vedúce DevOps systémy bezpodmienečne patrí aj platforma Gitlab, ktorú poskytujeme našim zákazníkom vo forme Community Edition bez licenčných poplatkov alebo Enterprise Edition s priamou podporou výrobcu.

Virtualizácia

Hľadáte virtualizačnú platformu bez licenčných poplatkov? Platforma XEN predstavuje spoľahlivý hypervízor, pôvodne vyvinutý na University of Cambridge a súčasne zastrešovaný medzinárodne uznávanou Linux Foundation s podporou od značiek ako Intel, Citrix, AWS a iné. S GUI nadstavbou XEN Orchestra vieme zákazníkom poskytnúť intuitívne a cenovo dostupné virtualizačné prostredie.

Active Directory

S riešením Active Directory môžete mať jednoduchú a efektívnu správu užívateľov, zariadení a skupín vo vašom podniku. Pre zákazníkov implementujeme Microsoft Active Directory alebo rovnako aj open-source alternatívu na Samba4, aby sme vám poskytli riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu.

RADIUS autentifikácia

Hľadáte efektívne riešenie na autentifikáciu používateľov v sieti? S open-source RADIUS autentifikačným systémom založeným na aplikácii FreeRadius je to rýchle, spoľahlivé a bez poplatkov za licencie. Riešenie podporuje rôzne autentifikačné metódy vrátane vlastných databáz, LDAP, Active Directory a ďalších.

IT asset management

Potrebujete efektívne riadiť a spravovať vaše IT zariadenia a zdroje? Naše IT asset management riešenie je presne to, čo hľadáte! Využívame open-source platformu GLPI, ktorá ponúka kompletné riešenie pre sledovanie a riadenie vašich IT zdrojov. S možnosťou nastavenia vlastných atribútov, sledovania histórie zmeny a sledovania stavu zariadení, ušetríte čas a zabezpečíte efektívnejšiu správu vašich IT zdrojov.

Registrácia domén

Plánujete si vytvoriť svoju webovú stránku alebo potrebujete zaregistrovať novú doménu pre svoj podnik? Nezabudnite, že kvalitná doména predstavuje dôležitý prvok pre budovanie svojej online identity. Pre zákazníkov registrujeme a konfigurujeme všetky dostupné 1st level domény na trhu vrátane oficiálnej domény .sk, keďže sme oficiálnym registrátorom tejto domény.

Ako na to?

V prípade ak máte záujem o niektoré z vyššie spomínaných riešení, neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára.