+421 903 185 825

Prac. dni: 08:00 - 16:30

info@gsystem.sk

Predaj hardvéru

Klientom dodávame hardvér od značkových výrobcov spoločne s inštaláciou, nastavením a podporou pri riešení akýchkoľvek problémov. Obráťte sa na nás s Vašimi požiadavkami a pripravíme Vám cenovú ponuku na mieru.

HW Selling Server

Servery

Návrhy konfigurácii serverových riešení pre zabezpečenie potrebného výkonu pre Vaše podnikové aplikácie. Na základe vstupných parametrov vyberieme vhodný model, vypracujeme cenovú ponuku a zabezpečíme dodanie spolu s inštaláciou a konfiguráciou.

Sieťové prvky

Pre správne fungovanie Vašej siete navrhneme optimálnu topológiou a vyberieme všetky nevyhnutné sieťové prvky od access switchov cez firewally wireless controllery či access pointy. V prípade záujmu zabezpečíme podklady pre vypracovanie pasívnej kabeláže.

HW Selling Networking
HW Selling Storage

Diskové polia

Pre ochranu a dostupnosť Vašich dát nadimenzujeme vhodné diskové polia. Pomôžeme s kalkuláciou diskového priestoru po zohľadnení RAID konfigurácie, vyberieme vhodné modely diskov v závislosti od potrebného výkonu a zohľadníme škálovateľnosť pre Váš budúci rast.

Kancelárske IT vybavenie

Pre našich klientov vieme zabezpečiť dodávku kancelárskeho IT vybavenia cez distribučné kanály, prípadne ponúknuť objemové zľavy. Záujemcom o pravidelný odber pripravíme zmluvu, kde zabezpečíme skladovú dostupnosť a pripravenosť IT vybavenia za účelom okamžitého nasadenia v prípade potreby (napr. nástup nového zamestnanca).

HW Selling Client

Ako na to?

V prípade ak máte záujem o kúpu hardvéru, prípadne poradenstvo s výberom a konfiguráciou, neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára.