+421 903 185 825

Prac. dni: 08:00 - 16:30

info@gsystem.sk

Poradenstvo

Potrebujete poradiť s IT stratégiou a zlepšením vašich IT služieb? Naši IT konzultanti s dlhoročnými skúsenosťami Vám pomôžu získať prehľad o Vašich IT procesoch a navrhnúť riešenia na zlepšenie Vašej výkonnosti.

IT Poradenstvo

IT stratégie

V spolupráci s Vami analyzujeme aktuálnu situáciu, navrhneme riešenia a stratégie, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť Vaše obchodné ciele. Naša skúsenosť a odbornosť v tejto oblasti Vám zaručia, že budete mať IT stratégiu, ktorá bude dokonale zladená s Vašou vizí a poslaním.

Optimalizácia nákladov

Poradenstvo zamerané predovšetkým na identifikáciu a následné odstránenie neefektívnych procesov a zbytočných nákladov v IT oblasti. Vďaka znalostiam rôznych riešení v oblasti open-source technológií dokážeme efektívne znížiť Vaše IT náklady, pričom však neohrozíme kvalitu a dostupnosť Vašich IT služieb.

IT riešenia

Poskytneme podporu pri výbere vhodného IT riešenia s ohľadom na Vaše konkrétne požiadavky, ciele a rozpočet. Pri výbere zvážime dostupné alternatívy na trhu a poskytneme podporu s implementáciou a integráciou.

Ako na to?

Ak máte záujem o poradenstvo vo vyššie uvedených oblastiach, neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára. Následne si dohodneme stretnutie, kde prejdeme jednotlivé Vaše požiadavky. Ku každému klientovi pristupujeme osobitne v závislosti na jeho potrebách a forme podnikania.