+421 903 185 825

Prac. dni: 08:00 - 16:30

info@gsystem.sk

Aplikačný vývoj

Realizujeme vývoj aplikácií na mieru podľa požiadaviek našich klientov. Pri práci preferujeme tkzv. agilnú metódu vývoja (agile software development), kedy aktívne spolupracujeme so spätnou väzbou od klientov s cieľom vyladiť systém na požadovanú úroveň.

Webové aplikácie

V súčasnosti predstavujú jedno z najpopulárnejších prevedení moderného aplikačného softvéru. Vďaka prístupu cez webový prehliadač nevyžadujú žiadne inštalácie a fungujú tak naprieč rôznymi platformami. Pri vývoji používame zabehnuté aplikačné frameworky čo výrazne skracuje dobu realizácie.

Desktop aplikácie

Klasická forma aplikačného softvéru, kedy aplikácie vyvíjame pre konkrétne platformy. Ich prevádzka vie byť tak nezávisla od internetového pripojenia a umožňuje sa detailne prispôsobiť konkrétnej platforme. V programovacích jazykoch C++ alebo Python takto programujeme natívne desktop aplikácie pre operačný systém Linux.

Hardvérové programovanie

Pokladničné tlačiarne, čítačky čiarových kódov, úpravy ovládačov, media playery, senzory a iné. Manipuláciu s hardvérovými prvkami dosahujeme programovaním v takzvaných high-level programovacích jazykoch ako je C či Python.

Ako na to?

V prípade ak máte záujem o vývoj aplikácie podľa Vašich predstáv, neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára.